Antique

Number of items: 196

Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 64x54 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12038.

5 000 HUF

Marokkói fa csontberakásos sakk doboz. Rendkívül gazdag csont berakásokkal, minimális kopottsággal, 51x26x9 cm
12039.

16 000 HUF
43,36
50,00

Max Dannhorn Iris art nouveau szervírozótálca, cca 1910, fajansz tálcabetéttel, fém szerelékkel, jelzett, kis kopással, 42x26,5 cm
12040.

8 000 HUF
19

Réz asztali lámpa, petróleumlámpa. Alabárdos katona figurával, csiszolt üveggel, felső üveg búra nélkül. 53 cm
12041.

20 000 HUF
54,20
62,50
14

Réz asztali gyertyatartó pár. Préselt réz lap, gipsz töltéssel 32 cm
12042.

4 000 HUF

Asztali antik fa feszület fém korpusszal 43 cm
12044.

4 000 HUF

Szecessziós bronz 4 részes asztali szett. Gyertyatartó m: 21 cm, levélbontó kés h: 25 cm, kínáló d: 20 cm, tolltartó 26x11 cm. Kis sérüléssel, fogó pótolt.
12046.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik asztali bőségszaru. cca XX. sz első fele, feltehetően francia, bronz, faragott szarv. Kerub figurával. Kis kopással, m: 30,5 cm
12047.

28 000 HUF
75,88
87,50

Sákjamuni Buddha. Kína, XX. sz. második fele, bronz, alján lezárt, hiányos, m: 15 cm
12048.

24 000 HUF
65,04
75,00

Wirtschafts Wage antik mérleg. Fém, jó állapotban, m: 34 cm
12049.

8 000 HUF

6 személyes utazó szett, 6 db kanál és 6 db villa. Antik ezüstözött orosz evőeszköz szett dobozában.
12050.

8 000 HUF

Doboznyi üveg karácsonyfadísz, 30 db, közte izgalmas, értékes darabok.
12051.

5 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF