Antique Number of items: 196
3103095
12038
462
Antique
Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 64x54 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
5 000 HUF
3103043
12039
462
Antique
Marokkói fa csontberakásos sakk doboz. Rendkívül gazdag csont berakásokkal, minimális kopottsággal, 51x26x9 cm
16 000 HUF
3102354
12040
462
Antique
Max Dannhorn Iris art nouveau szervírozótálca, cca 1910, fajansz tálcabetéttel, fém szerelékkel, jelzett, kis kopással, 42x26,5 cm
8 000 HUF
3106348
12041
462
Antique
Réz asztali lámpa, petróleumlámpa. Alabárdos katona figurával, csiszolt üveggel, felső üveg búra nélkül. 53 cm
20 000 HUF
3106341
12042
462
Antique
Réz asztali gyertyatartó pár. Préselt réz lap, gipsz töltéssel 32 cm
4 000 HUF
3106580
12044
462
Antique
Asztali antik fa feszület fém korpusszal 43 cm
4 000 HUF
3104384
12046
462
14000
Antique
Szecessziós bronz 4 részes asztali szett. Gyertyatartó m: 21 cm, levélbontó kés h: 25 cm, kínáló d: 20 cm, tolltartó 26x11 cm. Kis sérüléssel, fogó pótolt.
14 000 HUF
3104092
12047
462
28000
Antique
Antik asztali bőségszaru. cca XX. sz első fele, feltehetően francia, bronz, faragott szarv. Kerub figurával. Kis kopással, m: 30,5 cm
28 000 HUF
3104098
12048
462
24000
Antique
Sákjamuni Buddha. Kína, XX. sz. második fele, bronz, alján lezárt, hiányos, m: 15 cm
24 000 HUF
3103966
12049
462
Antique
Wirtschafts Wage antik mérleg. Fém, jó állapotban, m: 34 cm
8 000 HUF
3103709
12050
462
Antique
6 személyes utazó szett, 6 db kanál és 6 db villa. Antik ezüstözött orosz evőeszköz szett dobozában.
8 000 HUF
3103581
12051
462
Antique
Doboznyi üveg karácsonyfadísz, 30 db, közte izgalmas, értékes darabok.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house