Antique

Number of items: 196

12014.

2 800 HUF

Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
12015.

1 800 HUF

12016.

2 800 HUF

12017.

2 000 HUF

12018.

2 800 HUF

Retró bronz falitál, masszív, jelzés nélkül, d: 15 cm, 449g
12019.

1 600 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
12020.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kristály hamuzó, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, kis deformálódással, d:10 cm
12021.

4 000 HUF

2 darab antik ón préselt dombormű, az Országház és az Erzsébet-híd képével, sérüléssel, m: 14,5 cm
12022.

4 000 HUF

12023.

8 000 HUF

Gubán György (1951-): Magányos fa. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 20x14 cm
12024.

4 000 HUF
15

Ezüstözött réz karaffa fejrész, csiszolt üvegen. 26 cm
12025.

2 600 HUF
7,05
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF