Antique
Number of items: 196
2824853
12014
462
Antique
2 800 HUF
2824862
12015
462
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
1 800 HUF
2824858
12016
462
Antique
2 800 HUF
2824855
12017
462
Antique
2 000 HUF
2824852
12018
462
Antique
2 800 HUF
2830531
12019
462
Antique
Retró bronz falitál, masszív, jelzés nélkül, d: 15 cm, 449g
1 600 HUF
3040916
12020
462
4800
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
4 800 HUF
3042082
12021
462
Antique
Kristály hamuzó, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, kis deformálódással, d:10 cm
4 000 HUF
3050398
12022
462
Antique
2 darab antik ón préselt dombormű, az Országház és az Erzsébet-híd képével, sérüléssel, m: 14,5 cm
4 000 HUF
2909682
12023
462
Antique
8 000 HUF
3101895
12024
462
Antique
Gubán György (1951-): Magányos fa. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 20x14 cm
4 000 HUF
3102082
12025
462
Antique
Ezüstözött réz karaffa fejrész, csiszolt üvegen. 26 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m