Antique

Number of items: 196

Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm
11966.

8 000 HUF

Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm
11967.

40 000 HUF
108,40
125,00

11968.

48 000 HUF
130,08
150,00

Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm
11969.

14 000 HUF
37,94
43,75

11970.

40 000 HUF
108,40
125,00

11971.

16 000 HUF
43,36
50,00

11972.

30 000 HUF
81,30
93,75

Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11973.

26 000 HUF
70,46
81,25

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11974.

20 000 HUF
54,20
62,50

11975.

38 000 HUF
102,98
118,75

11976.

32 000 HUF
86,72
100,00

11977.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF