4 800 HUF
Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm