Antique

Number of items: 225

12732.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kalamáris. Műgyanta lapon elefánt figura díszítéssel, porcelán tintatartó tégellyel, kopott, 28x18 cm
12733.

22 000 HUF
59,62
68,75

Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm
12734.

15 000 HUF
40,65
46,88

Nagyméretű antik bronz asztali lámpa, egész testén klf domború mintákkal, két oldalt kosfejes díszítéssel, új elektronikával, m: 43 cm
12735.

28 000 HUF
75,88
87,50

Puttós díszítéssel fa irattartó doboz, kopással, kulcs nélkül, 28x19x21 cm
12736.

6 000 HUF
13

Antik fa kártyaprés. Kopással, 25x11x16 cm
12737.

4 000 HUF

Pianínó formájú antik ékszeres doboz, működik, kopással, 15x11x12 cm
12738.

4 000 HUF
13

Zongora formájú ékszeres doboz, működik, kopással, 15x10x13 cm
12739.

4 000 HUF
18

cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm
12740.

180 000 HUF
487,80
562,50

cca 1924 Remington Remtor hordozható táska-írógép, eredeti tokjában, kopással.
12741.

8 000 HUF

Meditáló szobor pár. Kambodzsa, cca 1900, öntött bronz gyertyatartó pár. Kopással, m:15-16 cm
12742.

5 000 HUF

Durga. Kambodzsa, XIX. sz. vége. Öntött bronz, m: 33 cm
12743.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF