https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 225
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2922130
12696
455
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2582955
12697
455
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
2585576
12698
455
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2922556
12699
455
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2922549
12700
455
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
2922546
12701
455
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
3011506
12702
455
0
4400
Antique
Artworks & Paper
1
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
2971635
12703
455
0
80000
Antique
Artworks & Paper
1
Hegyi György (1922-2002): Napos tengerpart. Olaj, mozaik, farost. Hátoldalán jelzett és Vizualart Alkotóközösség címkéjével. Néhány kevés mozaik hiánnyal. Fakeretben, 60×50 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2975595
12704
455
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi vadász csillár. Réz, nyilazó lovas jelenettel. Búra nélkül d: 38 cm x 116 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2921053
12705
455
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik márvány íróasztali tolltartó, tintatartó. Üvegbetét egyik kissé sérült. 21x31 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2981587
12706
455
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2981588
12707
455
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment