https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 225

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
1
12696.

Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
1
12697.

Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
1
12698.

Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
1
12699.

Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
1
12700.

Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
1
12701.

Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel
1
12702.

Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Hegyi György (1922-2002): Napos tengerpart. Olaj, mozaik, farost. Hátoldalán jelzett és Vizualart Alkotóközösség címkéjével. Néhány kevés mozaik hiánnyal. Fakeretben, 60×50 cm
1
12703.

Hegyi György (1922-2002): Napos tengerpart. Olaj, mozaik, farost. Hátoldalán jelzett és Vizualart Alkotóközösség címkéjével. Néhány kevés mozaik hiánnyal. Fakeretben, 60×50 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Régi vadász csillár. Réz, nyilazó lovas jelenettel. Búra nélkül d: 38 cm x 116 cm
1
12704.

Régi vadász csillár. Réz, nyilazó lovas jelenettel. Búra nélkül d: 38 cm x 116 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik márvány íróasztali tolltartó, tintatartó. Üvegbetét egyik kissé sérült. 21x31 cm
1
12705.

Antik márvány íróasztali tolltartó, tintatartó. Üvegbetét egyik kissé sérült. 21x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
1
12706.

Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
1
12707.

Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment