Antique

Number of items: 225

2 darab nagyméretű ezüstözött pecsenyés tálca, jelzéssel, kopással, 41,5x30,5 cm, 49x33 cm
12660.

2 800 HUF

4 db ezüstözött fedeles szervírozó tál, jelzettek, kopással, h: 23-30 cm
12661.

6 000 HUF

Asztali képkeret. Plasztikus díszítés kerubokkal, 18x26 cm
12662.

6 000 HUF

Szecessziós női alakos fém talpas kínáló, anyagában színezett üveg tálcával, jelzés nélkül, kis kopással, d: 26,5 cm, m: 37 cm
12663.

14 000 HUF
37,94
43,75
11

cca 1950-1960, Etagere, kopással, m: 90 cm, szervírfelület d: 24 cm
12664.

8 000 HUF

3 darab ezüstözött art deco kínáló, kopással, m: 12-21 cm
12665.

6 000 HUF

3 darab szecessziós ezüstözött kosárka, kopással, m: 23 cm alatt
12666.

3 000 HUF

Argentor szecessziós ékszeres doboz, jelzéssel, sérült, 14x11x12 cm
12667.

6 000 HUF

cca 1900 Kínai ékszeres doboz, gyöngyház berakásokkal, sérült, hiányos, 14x10x6 cm
12668.

3 800 HUF
10,30
11,88

12669.

22 000 HUF
59,62
68,75

Kazányi Istenanya. Utazóikon. Öntött bronz, zománcozással, 10x11 cm, modern üvegezett keretben, 25x25,5 cm
12670.

10 000 HUF
26

Antik orosz 10 darabos matrjoska baba szett. Különböző, a Mikulás témájában kézzel festett jelenetekkel, részletes, gazdag munka. Jó állapotban, m: 13,5 cm alatt.
12671.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF