Antique

Number of items: 225

Antik vallásos nyomat, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x29 cm.
12866.

6 000 HUF

Fördős László (1938- ): Iparművész hétágú gyertyatartó. Fém, jelzett, kopásokkal m: 37 cm  1960-ban kezdte meg a művészeti tanulmányok a Dési Huber István önképzőkörben, Laborcz Ferenc szobrászművész irányítása alatt, ahol 1966-ig tanult. 1970-től ötvös szakismereti tanulmányokat is folytatott.
12867.

10 000 HUF

Régi öntött fém Jézus plakett, jó állapotban, jelzés nélkül, 45x20 cm
12868.

6 000 HUF

12869.

4 000 HUF

Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
12870.

16 000 HUF
43,36
50,00

2 db tálaló villa. Egy antik öntöttvas, XVIII. sz. 41 cm + Egy fanyelű, XIX. sz. 27 cm
12871.

4 000 HUF

12872.

16 000 HUF
43,36
50,00

Balkáni sapkadísz, h: 10 cm
12873.

Balkáni sapkadísz, h: 10 cm

2 400 HUF

2 db toledói vas ékszer, bross és kitűző 6 cm, 3,5 cm
12874.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF