Antique Number of items: 225
3020979
12842
455
Antique
Petróleum lámpa, üveg testtel, tejüveg búrával 40 cm.
10 000 HUF
3022259
12843
455
Antique
Törzsi maszkot formázó faragott fa fali dísz, festett. 27 cm
3 000 HUF
2935353
12844
455
4800
Antique
Skatulya. Faragott, intarziás fa doboz XIX. sz.. Zárral, de nem hozzávaló kulccsal 16x12x12 cm
4 800 HUF
2929894
12845
455
14000
Antique
Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm
14 000 HUF
2929742
12846
455
38000
Antique
38 000 HUF
3022258
12847
455
Antique
Törzsi maszkot formázó faragott fa fali dísz, festett. 48 cm
4 000 HUF
2988699
12848
455
Antique
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
3 000 HUF
2989062
12849
455
Antique
Longfellow, Byron 2 db üveg nyomat. XIX: sz. vége Kissé sérült aranyozott keretben. Küldő méret 26x30 cm
6 000 HUF
3018482
12850
455
Antique
Bonbonniere plasztikus gyümölcsmintával kézzel készített, poncolt. jelzett "Potosi" d: 16 cm, m: 19 cm
18 000 HUF
2989275
12851
455
3800
Antique
Bőr pipere bőrönd tartozékokkal 12x24 cm
3 800 HUF
2987998
12852
455
11000
Antique
11 000 HUF
2986770
12853
455
30000
Antique
1916 WMF Art Nouveau szervírozótálca, ezüstözött alpakka, domború sárkánymintákkal díszítve, jelzéssel, ajándékozási gravírozással, jó állapotban, 60x33 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house