Antique

Number of items: 225

Megváltó Krisztus. Orosz ikonfestő, cca XIX. sz., tojástempera, fa, aranyozott ezüst okláddal (ezüst- és mesterjeggyel jelzett), néhol hiányos zománcozással, 31x26,5 cm
12648.

75 000 HUF
203,25
234,38
29

12649.

60 000 HUF
162,60
187,50

Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
12650.

1 600 HUF

12651.

6 000 HUF

Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
12652.

3 000 HUF

3 darab keleti dísztárgy: dísztőr, levélbontó kés, füstölőtartó. h: 20-23 cm
12653.

5 000 HUF

12654.

8 000 HUF

2 db templomi csengőhúzó végdísz, jó állapotban, h: 43 cm
12655.

2 600 HUF
7,05

10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
12656.

30 000 HUF
81,30
93,75

12657.

4 600 HUF
12,47
14,38

12658.

3 000 HUF

Régi asztali / fali mokett, jó állapotban, 156x150 cm
12659.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF