Antique Number of items: 225
2947365
12708
455
Antique
Kínai papírkép hengerben, lezárt állapotban, h: 36 cm
5 000 HUF
2985088
12709
455
Antique
Zinngiesserei Aarau antik svájci ón kupa, jelzéssel, jó állapotban, m: 25 cm
8 000 HUF
3003578
12710
455
Antique
Thangka, szép állapotban, cca 60X40 cm
2 400 HUF
2777595
12711
455
Antique
Orosz papírmasé tál. Virágos d: 35 cm, kopással
1 000 HUF
3032968
12712
455
34000
Antique
Savoy csillár 4+1 égős, új állapotban, bontatlan eredeti dobozában d: kb 45 cm hibátlan búrákkal
34 000 HUF
3032949
12713
455
19000
Antique
Dekoratív antik asztali lámpa, márvány búrával, réz testtel, új vezetékkel. Búrán kis karcok. 37 cm
19 000 HUF
3032611
12714
455
Antique
cca XVIII-XIX. sz., Antik ón gyertyatartó, korának megfelelő kopásokkal, jelzett, m: 27 cm
5 000 HUF
3032161
12715
455
4600
Antique
cca 1930 Szecessziós ezüstözött képtartó, kopással, 22x18 cm
4 600 HUF
3032635
12716
455
Antique
Sétáló gyertyatartó. Ausztria, XIX. sz. első fele, jelzés nélkül, karcokkal, minimális deformálódással, d: 15 cm
4 000 HUF
3033795
12717
455
55000
Antique
Osztrák-Magyar Monarchia, cca 1890, Amfora váza. Nagypolgári lakásból származó spiáter váza, neorokokó stílusú díszítéssel, fejdíszes, rokályokból összeálló fülekkel, jelzés nélkül, kopással, m: 59 cm
55 000 HUF
3032999
12718
455
60000
Antique
Szandrik szecessziós mokkás készlet. Kanna, tejkiöntő, cukordoboz, négy csésze, aljjal. Jelzett Kanna 21 cm
60 000 HUF
3033105
12719
455
Antique
Antik dohánydaráló, fa talpon, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house