https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 225

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik, réz bétel dió vágó. XVIII. sz. 14 cm
1
12782.

Antik, réz bétel dió vágó. XVIII. sz. 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, fehér, púder rózsaszín és irizáló kékes színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm
1
12783.

Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, fehér, púder rózsaszín és irizáló kékes színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Fém övcsat, jó állapotban, 10,5×6 cm
1
12784.

Fém övcsat, jó állapotban, 10,5×6 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Hajfonatkorong rakamazi turullal. Honfoglaláskori ruhadísz modern másolata. Medálnak megcsinálva. Bronz, ezüstözött d: 45 mm
1
12785.

Hajfonatkorong rakamazi turullal. Honfoglaláskori ruhadísz modern másolata. Medálnak megcsinálva. Bronz, ezüstözött d: 45 mm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
2 db amulett tartó, h: 3 cm
1
12786.

2 db amulett tartó, h: 3 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik szivarvágó díszített réz borítással, 15 cm
1
12787.

Antik szivarvágó díszített réz borítással, 15 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Rezezett fém képkeret, belső méret: 5,5×4,5 cm
1
12788.

Rezezett fém képkeret, belső méret: 5,5×4,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
18
 
Lornyon. Díszes, aranyszínű fém keret és nyél, fehér zománcberakással. Jelzett: D.R.G.M. 736847. Gombnyomásra nyíló, működő rugós szerkezettel. A berakáson kis sérüléssel, kissé karcos üveggel, h: 15 cm
1
12789.

Lornyon. Díszes, aranyszínű fém keret és nyél, fehér zománcberakással. Jelzett: D.R.G.M. 736847. Gombnyomásra nyíló, működő rugós szerkezettel. A berakáson kis sérüléssel, kissé karcos üveggel, h: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
cca 1957 A Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével, 2 db hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum Ytalikum qvod falernum dicitur caliginem oculis inducit multum bibitum totum corpus ledere facit" / Az Ytalikum bora, amelyet falernumnak hívnak, sötétséget hoz a szemekre, és a sok ital az egész testet megsérti.
1
12790.

cca 1957 A Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével, 2 db hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum Ytalikum qvod falernum dicitur caliginem oculis inducit multum bibitum totum corpus ledere facit" / Az Ytalikum bora, amelyet falernumnak hívnak, sötétséget hoz a szemekre, és a sok ital az egész testet megsérti.

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
1
12791.

XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
Szabadkőműves talpas üveg pohár, szabadkőművesség jelképeivel díszített: a kőműves derékszög (szögmérő) szárai fölé helyezett körző, G betű, stb.; G. S. (?) és R.R. (?) monogrammokkal, apró csorbákkal, karcolásokkal, m: 18 cm, d: 6,5 cm
1
12792.

Szabadkőműves talpas üveg pohár, szabadkőművesség jelképeivel díszített: a kőműves derékszög (szögmérő) szárai fölé helyezett körző, G betű, stb.; G. S. (?) és R.R. (?) monogrammokkal, apró csorbákkal, karcolásokkal, m: 18 cm, d: 6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Iparművészeti rátét minták különféle kézimunkákhoz, rajta ceruzás bejegyzésekkel, alattuk a tervezők ceruzás neveivel,Undi Mária (x2), Lady Wittenberger M., Faragó Ödön, Tamássy Margit, Sz. Pálfi Erzsike (x3), hajtott, kis gyűrődésnyomokkal, kissé foltos, 89x125 cm
1
12793.

cca 1940 Iparművészeti rátét minták különféle kézimunkákhoz, rajta ceruzás bejegyzésekkel, alattuk a tervezők ceruzás neveivel,Undi Mária (x2), Lady Wittenberger M., Faragó Ödön, Tamássy Margit, Sz. Pálfi Erzsike (x3), hajtott, kis gyűrődésnyomokkal, kissé foltos, 89x125 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment