NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC
Németország 1986. "Welt Mobil - 100 év fejlődés az autóval / Daimler Benz" fém emlékérem (40mm) T:AU Germany 1986. "Welt Mobil - 100 Jahre Fortschritt mit dem Auto / Daimler Benz" metal medallion (40mm) C:AU
NDK 1987. "Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche" fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. "Berlin's oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche" metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP
NDK 1988. "Az NDK. Kulturális és Tájékoztató Központjának kiállítása 1988 októberében Budapesten" kétoldalas, német nyelvű Fe emlékérem (35mm) T:AU GDR 1988. "Kultur- und Informationszentrum der DDR - Budapest 1988" two-sided Fe medallion with German text (35mm) C:XF
NSZK 1989. "2000 éves Bonn - Bonni Egyetem" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (15g/0.999/35mm) T:PP FRG 1989. "2000 Jahre Bonn - Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn" hallmarked Ag medallion with certification in orriginal case (15g/0.999/35mm) C:PP
Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint