Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 138

Amerikai Egyesült Államok ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." kétoldalas bronz emlékérem, leírással és műanyag asztali támasszal, díszdobozban (77mm) T:UNC patina USA ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." double-sided bronze commemorative medallion with plastic stand in cardboard display box (77mm) C:UNC patina
32523.

4 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Columbia Kerületi Nagypáholy - A. L. 5811." bronz szabadkőműves emlékérem (38mm) plasztiktömbben (67x77x21mm) T:UNC USA 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Grand Lodge of the District of Columbia - A. L. 5811." bronze freemason medallion (38mm) in plastic block (67x77x21mm) T:UNC
32524.

3 000 HUF

32525.

3 000 HUF

32526.

2 000 HUF

Amerikai Egyeült Államok DN "John F. Kennedy 1917-1963" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (26,35g/0.800/38mm) T:AU USA ND "John F Kennedy 1917-1963" gilt, hallmarked Ag bar (26,35g/0.800/38mm) T:AU
32527.

5 500 HUF
14,91
17,19

32528.

8 500 HUF
23,04
26,56

32529.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ausztria ~1900. "Johannes Brahms" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (6,16g/22,5mm) T:XF,VF patina, fülnyom Austria ~1900. "Johannes Brahms" unmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (6,16g/22,5mm) C:XF,VF patina, earmark
32530.

2 000 HUF

Ausztria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronz emlékérem csavarozható hátlappal. Szign.: Joseph Riedl (90mm) T:XF Austria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronze commemorative medallion with screw back. "ROENTGEN" Sign.: Joseph Riedl (90mm) C:XF
32531.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ausztria 1903. "Károly Ferdinánd / 1903-as Német Ipari kiállítás, Aussig" bronz emlékérem (60mm) T:XF ph, lakkozott Austria 1903. "SE K.U.K. Hoheit Erzherzog Ferdinand Carl Protektor / Allgem. Deutsche Ausstellung Aussig 1903" bronze commemorative medallion (60mm) C:XF edge error, varnished
32532.

12 000 HUF

Ausztria 1928. "10 éves a Köztársaság" kétoldalas bronz emlékzseton (24mm) T:XF Austria 1928. "10 Jahre Republik - 1918-1928" two-sided bronze commemorative token (24mm) C:XF
32533.

1 800 HUF

Ausztria 1964. "Bécsi Nemzetközi Kertkiállítás / Tiszteletdíj - Bécs városa" ezüstözött bronz érdemérem (60mm) T:AU,XF Austria 1964. "Vienna International Garden Show / Honorary Award - The City of Vienna (Wiener Internationale Gartenschau / Ehrenpreis - Der Stadt Wien)" silvered bronze medallion (60mm) C:AU,XF
32534.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF