Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)
Németország DN "Hermann Kunst, az első evangélikus tábori püspök 1956-1972" jelzett Ag emlékérem tokban (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, ujjlenyomat GErmany ND "Hermann Kunst, the First Evangelical Camp Bishop 1956-1972" hallmarked Ag commemorative medallion in case (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, fingerprint
Olaszország 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém "Ferrara" éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal "Ferrara" medal (31mm) C:UNC
Olaszország 1992. "A Római Szerződés és az Európai Gazdasági Közösség létrejöttének 35. évfordulója" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Italy 1992. "35th anniversary of the Treaty of Rome and the establishment of the European Economic Community" two-sided, gilt metal medallion (38mm) C:PP
Portugália 1980. "Dr. José Botelheiro - 40 éve ortopédiai sebész a Lisszaboni Polgári Kórháznál / Lisszaboni Polgári Kórház - San Lazaro Kórház" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "412/500" sorszámmal. Szign.: Santan (70mm) T:1-,2 patina Portugal 1980. Dr. José Botelheiro - Orthopedic Surgeon at the Lisbon Civil Hospital for 40 years / Lisbon Civil Hospital - Hospital de San Lazaro" two-sided bronze commemorative medallion with "412/500" serial number on the edge. Sign.: Santan (70mm) C:AU,XF patina
Románia 1979-1987. "Filatéliai kiállítás" kétoldalas bronz emlékérem tétel (4xklf, 60mm) T:AU egyiken szenny. Romania 1979-1984. "Expozitia Filatelica" two-sided philately theme bronze commemorative medallion lot (4xdiff, 60mm) C:AU one with dirt