Antique

Number of items: 194

Antik bronz kaspó, oroszlánfejes díszítéssel, három lábon áll, jelzés nélkül, kopással, d: 17 cm, m: 13 cm
11885.

4 000 HUF

XIX. sz. Ón fedeles korsó, jelzés nélkül, sérülésekkel, m: 31 cm
11886.

5 000 HUF

cca 1800 antik bétel dió vágó szerszám. Vas. Jelzett. h: 16 cm
11887.

2 000 HUF
11

Antik faragott fa tintatartó, betétek nélkül, kopásokkal, 20x36 cm
11888.

4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1900 A Szentföld virágai, szárított virágokkal (Flowers of of the Holy Land). Üvegezett, antik fakeretben. 15x10,5 cm
11889.

3 000 HUF

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 9 cm
11891.

4 400 HUF
11,92
13,75

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
11892.

5 000 HUF

IH monogramos, szecessziós pecsétnyomó, Ón. M: 8 cm
11893.

8 000 HUF

11894.

5 000 HUF

11895.

7 000 HUF
18,97
21,88

11896.

7 000 HUF
18,97
21,88

Pecsétnyomó női akt figurával 9,5 cm
11897.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF