Antique

Number of items: 194

11936.

160 000 HUF
433,60
500,00

Kazányi Istenszülő ikon. Tojástempera, fa, jelzéssel, 40x30 cm
11937.

8 000 HUF

Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11938.

11 000 HUF
29,81
34,38

11939.

12 000 HUF

Masszív antik vas széf, kis kopottsággal, jelzés nélkül, kulccsal, zárható, 16x11x8 cm
11940.

12 000 HUF

11941.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
11942.

16 000 HUF
43,36
50,00

Jelzett iparművész tükör. Réz, bronz ördögfejjel. 28 cm
11943.

8 000 HUF

Pedellus csengő, réz, fanyéllel, m: 27 cm
11944.

22 000 HUF
59,62
68,75

Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
11945.

14 000 HUF
37,94
43,75

Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
11946.

10 000 HUF

11947.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF