Antique

Number of items: 194

Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban, bronz kerek talpon. 25 cm
11960.

17 000 HUF
46,07
53,13

Alpesi táj. Porcelán miniatűr, olaj, XIX. sz. eleje. 9,5x8 cm Bársony alapon fa keretben 30x25 cm
11961.

22 000 HUF
59,62
68,75

Távol-keleti ékszertartó doboz, fekete lakk, kézzel festett mintával, fedelén figurális gyöngyház díszítéssel. Kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 18x13x7,5 cm
11962.

6 000 HUF

4 db iparművész üveg dugó. Kézzel festett fa, Jelzett, zsűrizett. 10 cm
11963.

5 000 HUF

Muharos Lajos (1941- ): Iparművész réz serleg. Jelzés nélkül, kopott, m: 19 cm
11964.

3 800 HUF
10,30
11,88

Antik béklyó / bilincs. XIX sz. Öntöttvas, kulcs nélkül. 60 cm, d: 14 cm
11965.

28 000 HUF
75,88
87,50

Régi petróleumlámpa, cilinderrel, rozsdafoltos fém szerelékkel, kis csorbákkal m: 45 cm
11966.

6 000 HUF

Alpakka fagylaltos kehely, 2db, üvegbetétekkel, fémen kis horpadás, kopott, m: 14 cm
11967.

6 000 HUF

Ezüstözött alpakka, kenyeres kosár, jelzés nélkül, kopott, kicsit sérült, de használható. 31x17 cm
11968.

5 000 HUF

11969.

10 000 HUF

Cigarettás doboz. réz, nemesi monogrammal. 12x8x7 cm
11970.

4 000 HUF

Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
11971.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF