Antique Number of items: 194
2815722
11960
447
17000
Antique
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban, bronz kerek talpon. 25 cm
17 000 HUF
2834492
11961
447
22000
Antique
Alpesi táj. Porcelán miniatűr, olaj, XIX. sz. eleje. 9,5x8 cm Bársony alapon fa keretben 30x25 cm
22 000 HUF
2960645
11962
447
Antique
Távol-keleti ékszertartó doboz, fekete lakk, kézzel festett mintával, fedelén figurális gyöngyház díszítéssel. Kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 18x13x7,5 cm
6 000 HUF
2630623
11963
447
Antique
4 db iparművész üveg dugó. Kézzel festett fa, Jelzett, zsűrizett. 10 cm
5 000 HUF
2961754
11964
447
3800
Antique
Muharos Lajos (1941- ): Iparművész réz serleg. Jelzés nélkül, kopott, m: 19 cm
3 800 HUF
2935945
11965
447
28000
Antique
Antik béklyó / bilincs. XIX sz. Öntöttvas, kulcs nélkül. 60 cm, d: 14 cm
28 000 HUF
2803844
11966
447
Antique
Régi petróleumlámpa, cilinderrel, rozsdafoltos fém szerelékkel, kis csorbákkal m: 45 cm
6 000 HUF
2786255
11967
447
Antique
Alpakka fagylaltos kehely, 2db, üvegbetétekkel, fémen kis horpadás, kopott, m: 14 cm
6 000 HUF
2743475
11968
447
Antique
Ezüstözött alpakka, kenyeres kosár, jelzés nélkül, kopott, kicsit sérült, de használható. 31x17 cm
5 000 HUF
2743440
11969
447
Antique
10 000 HUF
2700355
11970
447
Antique
Cigarettás doboz. réz, nemesi monogrammal. 12x8x7 cm
4 000 HUF
2700351
11971
447
Antique
Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house