https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 194

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
1
11948.

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
1
11949.

Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Régi mechanikus prés. Öntöttvas, jelzés nélkül, korának megfelelő, kissé rozsdás állapotban. 31x29x10 cm
1
11950.

Régi mechanikus prés. Öntöttvas, jelzés nélkül, korának megfelelő, kissé rozsdás állapotban. 31x29x10 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
1
 
Dekoratív, antik fali fém szekrényke / postaláda, florális motívumokkal, kulccsal zárható ajtóval, tetején nyílással. Korának megfelelő, patinás állapotban, hátulján sérüléssel. 30,5x13x4 cm
1
11951.

Dekoratív, antik fali fém szekrényke / postaláda, florális motívumokkal, kulccsal zárható ajtóval, tetején nyílással. Korának megfelelő, patinás állapotban, hátulján sérüléssel. 30,5x13x4 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
1
 
Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
1
11952.

Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
1
11953.

Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part
1
11954.

Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
0
 
Paradicsommadár. Nagy méretű festett selyemkép. Laras jelzéssel Kartonra kasírozva 50x47 cm
1
11955.

Paradicsommadár. Nagy méretű festett selyemkép. Laras jelzéssel Kartonra kasírozva 50x47 cm

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
Christofle antik tejkiöntő, jelzéssel, sötét patinás ezüstözés, kis horpadásokkal, m: 7,5 cm
1
11956.

Christofle antik tejkiöntő, jelzéssel, sötét patinás ezüstözés, kis horpadásokkal, m: 7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Art deco asztali tolltartó, mechanikus fémházas öröknaptárral, márvány talpon, 2 tollal, jelzés nélkül, 24x85 cm
1
11957.

Art deco asztali tolltartó, mechanikus fémházas öröknaptárral, márvány talpon, 2 tollal, jelzés nélkül, 24x85 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós talpas osztrigakínáló, körbefutó rózsamintás díszítéssel, dór oszlopos talpazaton, nem hozzáillő fedővel, üvegbetét nélkül jelzés nélkül, d: 22,5 cm, m: 29 cm
1
11958.

Szecessziós talpas osztrigakínáló, körbefutó rózsamintás díszítéssel, dór oszlopos talpazaton, nem hozzáillő fedővel, üvegbetét nélkül jelzés nélkül, d: 22,5 cm, m: 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm
1
11959.

Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment