https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 194
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2793967
11948
447
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2850271
11949
447
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2853322
11950
447
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi mechanikus prés. Öntöttvas, jelzés nélkül, korának megfelelő, kissé rozsdás állapotban. 31x29x10 cm
Starting price:
10 000 HUF
2853381
11951
447
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Dekoratív, antik fali fém szekrényke / postaláda, florális motívumokkal, kulccsal zárható ajtóval, tetején nyílással. Korának megfelelő, patinás állapotban, hátulján sérüléssel. 30,5x13x4 cm
Starting price:
14 000 HUF
2844286
11952
447
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2862429
11953
447
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2822775
11954
447
0
240000
Antique
Artworks & Paper
1
Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
2852960
11955
447
0
2600
Antique
Artworks & Paper
1
Paradicsommadár. Nagy méretű festett selyemkép. Laras jelzéssel Kartonra kasírozva 50x47 cm
Starting price:
2 600 HUF
2906375
11956
447
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Christofle antik tejkiöntő, jelzéssel, sötét patinás ezüstözés, kis horpadásokkal, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2906377
11957
447
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco asztali tolltartó, mechanikus fémházas öröknaptárral, márvány talpon, 2 tollal, jelzés nélkül, 24x85 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2906399
11958
447
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós talpas osztrigakínáló, körbefutó rózsamintás díszítéssel, dór oszlopos talpazaton, nem hozzáillő fedővel, üvegbetét nélkül jelzés nélkül, d: 22,5 cm, m: 29 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2820489
11959
447
0
60000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment