Antique Number of items: 194
2931437
11898
447
Antique
16 000 HUF
2786240
11899
447
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 14 cm
6 000 HUF
2959954
11900
447
Antique
Miniatűr napló, domborműves hölgyportrét ábrázoló fém borítóval, festett lapélekkel, kitöltetlen, 22x18 mm
3 000 HUF
2962993
11901
447
Antique
Antik szecessziós cselédhívó, selyembe szőtt virág dekorral és 1905 évszámmal, dekoratív fém végekkel, sérült, egyik fém vég elvált, h: 31 cm
5 000 HUF
2786235
11902
447
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
7 000 HUF
2786238
11903
447
Antique
7 000 HUF
2959945
11904
447
Antique
Monogramos réz pecsétnyomó, h: 4 cm
1 800 HUF
2959980
11905
447
Antique
Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg (now Kaliningrad) box, damaged
4 000 HUF
2961943
11906
447
4400
Antique
Muránói mikromozaikos hatszögletű bross, jelzett, d: 25 mm
4 400 HUF
2786248
11907
447
Antique
9 000 HUF
2964212
11908
447
Antique
Berndorf antik ezüstözött porcukorszóró kanál, jelzéssel, kopással, h: 14,5 cm
2 400 HUF
2743524
11909
447
Antique
1910-20 körül. Ibrány Takarékszövetkezet. Nyíregyházi kirend. Dátumos bélyegző. Kopott, m: 13,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house