Antique

Number of items: 194

11898.

16 000 HUF
43,36
50,00

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 14 cm
11899.

6 000 HUF

Miniatűr napló, domborműves hölgyportrét ábrázoló fém borítóval, festett lapélekkel, kitöltetlen, 22x18 mm
11900.

3 000 HUF

Antik szecessziós cselédhívó, selyembe szőtt virág dekorral és 1905 évszámmal, dekoratív fém végekkel, sérült, egyik fém vég elvált, h: 31 cm
11901.

5 000 HUF

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
11902.

7 000 HUF
18,97
21,88

11903.

7 000 HUF
18,97
21,88

Monogramos réz pecsétnyomó, h: 4 cm
11904.

1 800 HUF

Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg (now Kaliningrad) box, damaged
11905.

4 000 HUF

Muránói mikromozaikos hatszögletű bross, jelzett, d: 25 mm
11906.

4 400 HUF
11,92
13,75

11907.

9 000 HUF
24,39
28,13

Berndorf antik ezüstözött porcukorszóró kanál, jelzéssel, kopással, h: 14,5 cm
11908.

2 400 HUF

1910-20 körül. Ibrány Takarékszövetkezet. Nyíregyházi kirend. Dátumos bélyegző. Kopott, m: 13,5 cm
11909.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF