Antique Number of items: 194
2963329
11873
447
Antique
"Cegléd Környéki Gazdasági Vasút Rt." feliratos régi bélyegző, gyártó: Geduldiger Bélyegzőgyár (Bp. VI., Vilmos császár út 17.), h: 7,5 cm
2 000 HUF
2959436
11874
447
Antique
XIX. sz. vége. Solingen Geschmiedet antik olló, Ferenc József és Erzsébet királyné arcképével díszített, jelzett / Vintage paper scissor with the image of Franz Joseph and Sisi
5 000 HUF
2955864
11875
447
Antique
Solingen dekoratív fém szivarvágó, jelzett, h: 15,5 cm
6 000 HUF
2955863
11876
447
Antique
Solingen dekoratív fém szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
6 000 HUF
2955867
11877
447
Antique
5 darab különleges gyűjtői szivarvágó, közte csont díszítéses, gyöngyház berakásos, ezüstözött, antik, jelzett, h: 6-12 cm
10 000 HUF
2957899
11878
447
26000
Antique
Antik asztali lámpa, ónix, bronz, üveg, új vezetékkel, szép állapotban, m: 38 cm
26 000 HUF
2964207
11879
447
Antique
11 darab antik kalaptű, kalapdísz, közte értékes, nívós darabokkal, jó állapotban, h: 7-25 cm
8 000 HUF
2964222
11880
447
Antique
Oszmán / török lőszertartó, bronz, berakásokkal, szerelékkel díszített, bőr szíjjal, 12x4 cm
12 000 HUF
2964237
11881
447
Antique
Antik japán lakkozott ékszeres szekrény, festett díszítéssel és fémveretekkel, sérülésekkel, jelzéssel, 234x18x10 cm
18 000 HUF
2964242
11882
447
Antique
Antik lakkfaragásos kínai bronz váza, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 17 cm
6 000 HUF
2964271
11883
447
14000
Antique
14 000 HUF
2964335
11884
447
Antique
Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house