Antique

Number of items: 194

"Cegléd Környéki Gazdasági Vasút Rt." feliratos régi bélyegző, gyártó: Geduldiger Bélyegzőgyár (Bp. VI., Vilmos császár út 17.), h: 7,5 cm
11873.

2 000 HUF

XIX. sz. vége. Solingen Geschmiedet antik olló, Ferenc József és Erzsébet királyné arcképével díszített, jelzett / Vintage paper scissor with the image of Franz Joseph and Sisi
11874.

5 000 HUF

Solingen dekoratív fém szivarvágó, jelzett, h: 15,5 cm
11875.

6 000 HUF

Solingen dekoratív fém szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
11876.

6 000 HUF

5 darab különleges gyűjtői szivarvágó, közte csont díszítéses, gyöngyház berakásos, ezüstözött, antik, jelzett, h: 6-12 cm
11877.

10 000 HUF

Antik asztali lámpa, ónix, bronz, üveg, új vezetékkel, szép állapotban, m: 38 cm
11878.

26 000 HUF
70,46
81,25

11 darab antik kalaptű, kalapdísz, közte értékes, nívós darabokkal, jó állapotban, h: 7-25 cm
11879.

8 000 HUF

Oszmán / török lőszertartó, bronz, berakásokkal, szerelékkel díszített, bőr szíjjal, 12x4 cm
11880.

12 000 HUF

Antik japán lakkozott ékszeres szekrény, festett díszítéssel és fémveretekkel, sérülésekkel, jelzéssel, 234x18x10 cm
11881.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik lakkfaragásos kínai bronz váza, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 17 cm
11882.

6 000 HUF

11883.

14 000 HUF
37,94
43,75

Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm
11884.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF