Antique Number of items: 194
2769087
11825
447
75000
Antique
1938 Wilhelm Gustloff szuvenír hajózászlós karkötő. Zománcozott fém Wilh. Gustloff , nautikai zászlók+ náci zászló képével. Tragikus sorsú hajó. 18,5 cm
75 000 HUF
2945728
11826
447
Antique
Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
3 000 HUF
2955504
11827
447
22000
Antique
Antik sétapálca, ezüst (Ag) fejjel, virágmintás porcelán berakással, jelzés nélkül, kopással, h: 88 cm
22 000 HUF
2955497
11828
447
Antique
Antik sétapálca fém díszítéssel, jelzéssel, kopással, sérüléssel, h: 105 cm
6 000 HUF
2955521
11829
447
30000
Antique
Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm
30 000 HUF
2958541
11830
447
Antique
XIX. század, ón korsó, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 15,5 cm
3 000 HUF
2959904
11831
447
15000
Antique
Antik petróleumlámpa test, historizáló figurális díszítéssel, fém, jelzés nélkül, kopott, kissé sérült, búra nélkül, m: 50 cm
15 000 HUF
2959905
11832
447
Antique
Antik háromlábú bonbonier, porcelán, üveg fedéllel, réz szerelékkel, porcelán belsejében kézzel festett, jelzés nélkül, restaurált, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 12,5 cm
9 000 HUF
2964664
11833
447
30000
Antique
Antik ezüstözött szamovár, jelzéssel, kopással, m: 33 cm
30 000 HUF
2964689
11834
447
Antique
Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
18 000 HUF
2964696
11835
447
Antique
16 000 HUF
2964703
11836
447
15000
Antique
Antik festett tejüveg asztali petróleumlámpa, szép állapotban, m: 53 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house