Antique

Number of items: 194

1938 Wilhelm Gustloff szuvenír hajózászlós karkötő. Zománcozott fém Wilh. Gustloff , nautikai zászlók+ náci zászló képével. Tragikus sorsú hajó. 18,5 cm
11825.

75 000 HUF
203,25
234,38

Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
11826.

3 000 HUF

Antik sétapálca, ezüst (Ag) fejjel, virágmintás porcelán berakással, jelzés nélkül, kopással, h: 88 cm
11827.

22 000 HUF
59,62
68,75

Antik sétapálca fém díszítéssel, jelzéssel, kopással, sérüléssel, h: 105 cm
11828.

6 000 HUF

Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm
11829.

30 000 HUF
81,30
93,75

XIX. század, ón korsó, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 15,5 cm
11830.

3 000 HUF

Antik petróleumlámpa test, historizáló figurális díszítéssel, fém, jelzés nélkül, kopott, kissé sérült, búra nélkül, m: 50 cm
11831.

15 000 HUF
40,65
46,88

Antik háromlábú bonbonier, porcelán, üveg fedéllel, réz szerelékkel, porcelán belsejében kézzel festett, jelzés nélkül, restaurált, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 12,5 cm
11832.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik ezüstözött szamovár, jelzéssel, kopással, m: 33 cm
11833.

30 000 HUF
81,30
93,75

11834.

18 000 HUF
48,78
56,25

11835.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik festett tejüveg asztali petróleumlámpa, szép állapotban, m: 53 cm
11836.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF