Antique

Number of items: 194

Téglalap alakú antik nagyító, díszes réz verettel, sérüléssel, h: 21 cm
11837.

7 500 HUF
20,33
23,44

Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm
11838.

8 000 HUF

Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm
11839.

5 000 HUF

Flammarion távcső, tokjában, sérült, 10,5x6,5 cm
11840.

3 400 HUF
9,21
10,63

11841.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik szecessziós fém vázapár, XX. sz. eleje, jelzés nélkül, alján 11671 formaszámmal, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
11842.

9 000 HUF
24,39
28,13

1882.IX.19, antik esküvői diadém/koszorú, aranyszínű JCF monogrammal és dátummal szöveten, üvegezett fakeretben, 30x20 cm
11843.

12 000 HUF

Anyát és apát tiszteletben tartására felhívó, német nyelvű hímzett faliképek, angyalka és nővény applikációval. XIX. sz. vége/XX. sz . eleje. Korabeli antik, sérült üvegezett fakeretben. 40x30 cm
11844.

1 000 HUF
14

Lissigret antik Jugendstil (szecessziós) sztereoszkóp kukker, karton, üveg, sérült, hiányos, 15x11,5 cm (kihajtva)
11845.

2 800 HUF

Madonna kis Jézussal, Tűzzománc, jelzett, keretben 24x16 cm
11846.

3 800 HUF
10,30
11,88

La France - Brigg La moietoe, Aida hajó makett, antik, korának megfelelő állapotban, cca 60x60 cm
11847.

10 000 HUF

7 darab fa borítású különleges szivarvágó, közte több Solingen, h: 14-17 cm
11848.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF