Antique Number of items: 194
2964727
11837
447
7500
Antique
Téglalap alakú antik nagyító, díszes réz verettel, sérüléssel, h: 21 cm
7 500 HUF
2829643
11838
447
Antique
Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm
8 000 HUF
2964582
11839
447
Antique
Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm
5 000 HUF
2964585
11840
447
3400
Antique
Flammarion távcső, tokjában, sérült, 10,5x6,5 cm
3 400 HUF
2959926
11841
447
14000
Antique
14 000 HUF
2959963
11842
447
Antique
Antik szecessziós fém vázapár, XX. sz. eleje, jelzés nélkül, alján 11671 formaszámmal, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
9 000 HUF
2957648
11843
447
Antique
1882.IX.19, antik esküvői diadém/koszorú, aranyszínű JCF monogrammal és dátummal szöveten, üvegezett fakeretben, 30x20 cm
12 000 HUF
2956515
11844
447
Antique
Anyát és apát tiszteletben tartására felhívó, német nyelvű hímzett faliképek, angyalka és nővény applikációval. XIX. sz. vége/XX. sz . eleje. Korabeli antik, sérült üvegezett fakeretben. 40x30 cm
1 000 HUF
2959946
11845
447
Antique
Lissigret antik Jugendstil (szecessziós) sztereoszkóp kukker, karton, üveg, sérült, hiányos, 15x11,5 cm (kihajtva)
2 800 HUF
2961397
11846
447
3800
Antique
Madonna kis Jézussal, Tűzzománc, jelzett, keretben 24x16 cm
3 800 HUF
2958200
11847
447
Antique
La France - Brigg La moietoe, Aida hajó makett, antik, korának megfelelő állapotban, cca 60x60 cm
10 000 HUF
2955886
11848
447
Antique
7 darab fa borítású különleges szivarvágó, közte több Solingen, h: 14-17 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house