https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 194

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Díszágyú fa, réz rátétekkel. h: 21 cm
1
11861.

Díszágyú fa, réz rátétekkel. h: 21 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Iparművészeti retró csillár / mennyezeti lámpa, réz, fém, nincs kipróbálva, rozsdanyomokkal, ismeretlen tervező, 90x45x68 cm
1
11862.

Iparművészeti retró csillár / mennyezeti lámpa, réz, fém, nincs kipróbálva, rozsdanyomokkal, ismeretlen tervező, 90x45x68 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm
1
11863.

Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Madonna, bőrkép, jelzés nélkül, karcokkal, kopásokkal, 51x36 cm
1
11864.

Madonna, bőrkép, jelzés nélkül, karcokkal, kopásokkal, 51x36 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Végh Gyula: Ikon. Bőrkép, jelzett, 50,5x41,5 cm
1
11865.

Végh Gyula: Ikon. Bőrkép, jelzett, 50,5x41,5 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
3
 
Végh Gyula: Ház. Bőrkép, jelzett, 31,5x39 cm
1
11866.

Végh Gyula: Ház. Bőrkép, jelzett, 31,5x39 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm
1
11867.

Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay porcelán mérőedény. 1000 Gr, minimális kopással, jelzéssel, m: 15,5 cm
1
11868.

Zsolnay porcelán mérőedény. 1000 Gr, minimális kopással, jelzéssel, m: 15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Madonna Tűzzománc Jelzés nélkül. 24x19 cm
1
11869.

Madonna Tűzzománc Jelzés nélkül. 24x19 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
2
 
cca 1924 Remington hordozható táska-írógép, eredeti tokban, szép állapotban.
1
11870.

cca 1924 Remington hordozható táska-írógép, eredeti tokban, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
6
 
Hordováner János: Színezett gyapjú szőnyeg, páva motívummal, kézzel szőtt, 130x59 cm
1
11871.

Hordováner János: Színezett gyapjú szőnyeg, páva motívummal, kézzel szőtt, 130x59 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm
1
11872.

Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment