Antique

Number of items: 194

7 darab szivarvágó, közte érdekes darabokkal, többek közt Albert Lange, Solingen és gyöngyház rárakásos darabok, h: 15-17 cm
11849.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kínai papírkép hengerben, lezárt állapotban, h: 36 cm
11850.

5 000 HUF

Antik behúzható fedeles fa intarziás ékszeres doboz, sérüléssel, 12x9x4,5 cm
11851.

2 200 HUF
5,96
6,88

Antik hálószobai terítő garnitúra: 2 darab antik ágytakaró cca 185 x 138 cm + asztalterítő 125 x 130 cm, szép állapotban
11852.

10 000 HUF

MOM Teodolit eredeti fa dobozban 18 cm
11853.

6 000 HUF

Antik puttó figurákkal díszített kétkaros mérleg, fém, bronzírozott fém, üveg, sérülésekkel, m: 53 cm
11854.

28 000 HUF
75,88
87,50

Radnai Zoltán (1960-): Szerelem. Tűzzománc, rézlap, jelzett, hátoldalán feliratozott, fakeretben, 15×15 cm
11855.

15 000 HUF
40,65
46,88
9

Állatfej díszítménnyel csiszolt kék kristály kínáló, bronz talpazattal, jelzés nélkül, kis kopással, d: 13 cm, m: 15,5 cm
11856.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. távol-keleti alkotó: Madarak. Hímzés. Üvegezett fakeretben. 42,5x26 cm.
11857.

2 000 HUF

Antik orosz ikon XIX.sz., tempera, fatábla, sérült, 16,5x24 cm
11858.

30 000 HUF
81,30
93,75
20

Casa Memling, Barcelona: F. C. N. ismeretlen Címer. Tűzzománc, fakeretben, kereten két kis lyuk. 9,5x7,5cm, teljes méret: 23x20,5 cm
11859.

7 000 HUF
18,97
21,88

11860.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF