Antique Number of items: 194
2955883
11849
447
15000
Antique
7 darab szivarvágó, közte érdekes darabokkal, többek közt Albert Lange, Solingen és gyöngyház rárakásos darabok, h: 15-17 cm
15 000 HUF
2956131
11850
447
Antique
Kínai papírkép hengerben, lezárt állapotban, h: 36 cm
5 000 HUF
2956766
11851
447
2200
Antique
Antik behúzható fedeles fa intarziás ékszeres doboz, sérüléssel, 12x9x4,5 cm
2 200 HUF
2956829
11852
447
Antique
Antik hálószobai terítő garnitúra: 2 darab antik ágytakaró cca 185 x 138 cm + asztalterítő 125 x 130 cm, szép állapotban
10 000 HUF
2964168
11853
447
Antique
MOM Teodolit eredeti fa dobozban 18 cm
6 000 HUF
2955612
11854
447
28000
Antique
Antik puttó figurákkal díszített kétkaros mérleg, fém, bronzírozott fém, üveg, sérülésekkel, m: 53 cm
28 000 HUF
2964569
11855
447
15000
Antique
Radnai Zoltán (1960-): Szerelem. Tűzzománc, rézlap, jelzett, hátoldalán feliratozott, fakeretben, 15×15 cm
15 000 HUF
2955637
11856
447
Antique
Állatfej díszítménnyel csiszolt kék kristály kínáló, bronz talpazattal, jelzés nélkül, kis kopással, d: 13 cm, m: 15,5 cm
3 000 HUF
2960384
11857
447
Antique
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. távol-keleti alkotó: Madarak. Hímzés. Üvegezett fakeretben. 42,5x26 cm.
2 000 HUF
2964323
11858
447
30000
Antique
Antik orosz ikon XIX.sz., tempera, fatábla, sérült, 16,5x24 cm
30 000 HUF
2814674
11859
447
Antique
Casa Memling, Barcelona: F. C. N. ismeretlen Címer. Tűzzománc, fakeretben, kereten két kis lyuk. 9,5x7,5cm, teljes méret: 23x20,5 cm
7 000 HUF
2814981
11860
447
Antique
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house