Antique

Number of items: 194

Antik üveggyöngy lámparojt, kis hiányokkal, szép állapotban, h: cca 100 cm
11984.

5 000 HUF

Art deco fa ékszertartó titokdoboz. Kulccsal. Felső részét előre csúsztatva, egyik bordáját letolva nyitható. Hiánnyal, szép állapotban, 18x12x11 cm
11985.

2 400 HUF

Antik neszeszer készlet egyik csont nyelű, másik műanyag, tükrös dobozban. Kis hiánnyal 37x29 cm
11986.

2 600 HUF
7,05

Rézkarc nyomódúc (fantasztikus lények), jelzés nélkül, XX. sz. második fele, kopott, 20x16 cm
11987.

2 000 HUF

Tűzzománcos réz váza, virágmintákkal, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, fa tartón, m: 23 cm
11988.

2 400 HUF
11

Régi török, szerencsehozó amulett, fém, üveg, kerámia, kopásokkal, h: 33 cm
11989.

6 000 HUF

Alpakka kínáló tál, metszett üveg betéttel. Hibátlan. Jelzett 23x15 cm
11990.

8 000 HUF

11991.

7 000 HUF
18,97
21,88

Tükör, dekoratív, historizáló fakeretben. Apró kopásokkal. 39x34 cm
11992.

12 000 HUF

11993.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Házak. Tűzzománc, fakeretben. 15x15cm
11994.

5 500 HUF
14,91
17,19

Vihar elöl menekülő pár, antik selyemkép, P.A. Cot után jelzéssel, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 34×18 cm
11995.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF