https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2928721
33157
445
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960-1980. 8db-os vegyes KISZ (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) kitűző és jelvény tétel, közte ~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" műgyantás, ezüstpatinás bronz kitüntető jelvény (30x21mm) T:XF
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2928618
33158
445
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960-1970. "Orion - TV, Rádió" aranyozott, műgyantás bronz kitűző (14x15mm) T:AU
Starting price:
1 800 HUF
2837349
33159
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2831643
33160
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2940783
33161
445
0
3400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban + bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
2921998
33162
445
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2918382
33163
445
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2837371
33164
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2922080
33165
445
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1966. "VI. Országos Autóstalálkozó Szeged - A szabadtéri játékok alkalmából 1966.VIII.12-14." festett Al lemezplakett (71x99mm) T:XF
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2840158
33166
445
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2923613
33167
445
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2905203
33168
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés T:AU
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment