https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 161

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1960-1980. 8db-os vegyes KISZ (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) kitűző és jelvény tétel, közte ~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" műgyantás, ezüstpatinás bronz kitüntető jelvény (30x21mm) T:XF
1
33157.

~1960-1980. 8db-os vegyes KISZ (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) kitűző és jelvény tétel, közte ~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" műgyantás, ezüstpatinás bronz kitüntető jelvény (30x21mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
~1960-1970. "Orion - TV, Rádió" aranyozott, műgyantás bronz kitűző (14x15mm) T:AU
1
33158.

~1960-1970. "Orion - TV, Rádió" aranyozott, műgyantás bronz kitűző (14x15mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
1
33159.

1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
1
33160.

~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban + bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
1
33161.

~1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban + bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU
1
33162.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU
1
33163.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba
1
33164.

1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1966. "VI. Országos Autóstalálkozó Szeged - A szabadtéri játékok alkalmából 1966.VIII.12-14." festett Al lemezplakett (71x99mm) T:XF
1
33165.

1966. "VI. Országos Autóstalálkozó Szeged - A szabadtéri játékok alkalmából 1966.VIII.12-14." festett Al lemezplakett (71x99mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
1
33166.

1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.
1
33167.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés T:AU
1
33168.

~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés T:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment