Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
2937605
33109
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF
3 600 HUF
2937604
33110
445
Numismatics
3 600 HUF
2937595
33111
445
Numismatics
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény "BOCZÁN KÁROLY BPEST" gyártói jelzéssel (20x13mm) T:XF
8 000 HUF
2882872
33112
445
3400
Numismatics
~1930. "Hungária" bronz cserkész sapkajelvény + Lengyelország ~1930. "ONC ZHP" bronz cserkészjelvény T:XF
3 400 HUF
2560760
33113
445
Numismatics
~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU
6 000 HUF
2797157
33114
445
55000
Numismatics
55 000 HUF
2935990
33115
445
Numismatics
~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés
3 000 HUF
2824956
33116
445
3200
Numismatics
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalag nélkül, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1943 MOVE Bajnokság I." felirattal, Szign.: Maklári Mosler Endre (40mm) T:2 patina
3 200 HUF
2938062
33117
445
Numismatics
1937. "Késmárk Csoport" zománcozott bronz gomblyukjelvény "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:AU
16 000 HUF
2936616
33118
445
Numismatics
1938 "Tuere Gentem Tuam Stephane Rex Hungarorum 1038-1938" Szent István évi bronz sapkajelvény (17x20mm) T:XF patina
1 400 HUF
2940286
33119
445
3200
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + sérült lemezjelvény (30mm) T:XF,VF
3 200 HUF
2938849
33120
445
110000
Numismatics
1939. "Turul" bronz repülőcserkész gomblyukjelvény (a Turul mérete 16x10mm) T:XF
110 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house