Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 161

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF
33109.

3 600 HUF
9,76
11,25

33110.

3 600 HUF
9,76
11,25

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény "BOCZÁN KÁROLY BPEST" gyártói jelzéssel (20x13mm) T:XF
33111.

8 000 HUF

~1930. "Hungária" bronz cserkész sapkajelvény + Lengyelország ~1930. "ONC ZHP" bronz cserkészjelvény T:XF
33112.

3 400 HUF
9,21
10,63

~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU
33113.

6 000 HUF

33114.

55 000 HUF
149,05
171,88

~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés
33115.

3 000 HUF

1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalag nélkül, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1943 MOVE Bajnokság I." felirattal, Szign.: Maklári Mosler Endre (40mm) T:2 patina
33116.

3 200 HUF
8,67
10,00

1937. "Késmárk Csoport" zománcozott bronz gomblyukjelvény "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:AU
33117.

16 000 HUF
43,36
50,00
15

1938 "Tuere Gentem Tuam Stephane Rex Hungarorum 1038-1938" Szent István évi bronz sapkajelvény (17x20mm) T:XF patina
33118.

1 400 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + sérült lemezjelvény (30mm) T:XF,VF
33119.

3 200 HUF
8,67
10,00

1939. "Turul" bronz repülőcserkész gomblyukjelvény (a Turul mérete 16x10mm) T:XF
33120.

110 000 HUF
298,10
343,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF