Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 161

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, füllel, szalag nélkül, zománchibával (~57mm) T:2
33133.

4 400 HUF
11,92
13,75

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:AU NMK 535.
33134.

12 000 HUF

~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés Rákosi-címeres tokban T:AU
33135.

2 000 HUF

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF
33136.

3 000 HUF

~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:XF
33137.

800 HUF

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF
33138.

2 000 HUF

~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2
33139.

2 000 HUF

33140.

1 600 HUF

~1950. "A Vegyipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés T:XF a vöröscsillag rátét levált
33141.

2 000 HUF

~1950. "Kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
33142.

1 200 HUF

~1950. "A szakma kiváló kisipari szövetkezeti dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
33143.

1 200 HUF

~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2
33144.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF