Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
2943279
33133
445
4400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, füllel, szalag nélkül, zománchibával (~57mm) T:2
4 400 HUF
2929737
33134
445
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:AU NMK 535.
12 000 HUF
2918918
33135
445
Numismatics
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés Rákosi-címeres tokban T:AU
2 000 HUF
2874532
33136
445
Numismatics
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF
3 000 HUF
2905188
33137
445
Numismatics
~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:XF
2874537
33138
445
Numismatics
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF
2 000 HUF
2822715
33139
445
Numismatics
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2
2 000 HUF
2936235
33140
445
Numismatics
1 600 HUF
2936464
33141
445
Numismatics
~1950. "A Vegyipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés T:XF a vöröscsillag rátét levált
2 000 HUF
2910831
33142
445
Numismatics
~1950. "Kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
1 200 HUF
2910825
33143
445
Numismatics
~1950. "A szakma kiváló kisipari szövetkezeti dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
1 200 HUF
2818723
33144
445
15000
Numismatics
~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house