https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 161

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU
1
33181.

~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC
1
33182.

~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF
1
33183.

~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
1
33184.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU
1
33185.

1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1-
1
33186.

1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU
1
33187.

1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
1
33188.

1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF
1
33189.

1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
1
33190.

1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC
1
33191.

~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
1
33192.

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment