Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
2839280
33193
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF
2 400 HUF
2822616
33194
445
Numismatics
1 600 HUF
2758086
33195
445
Numismatics
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
1 400 HUF
2897536
33196
445
2200
Numismatics
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601.
2 200 HUF
2853194
33197
445
Numismatics
5 000 HUF
2853189
33198
445
Numismatics
5 000 HUF
2875418
33199
445
Numismatics
1 400 HUF
2837356
33200
445
Numismatics
2 000 HUF
2938074
33201
445
Numismatics
1988. "Véradásért - 15,20" festett aranyozott és ezüstözött jelvények eredeti tokban, adományozói igazolvánnyal (2xklf) T:AU
1 200 HUF
2939295
33202
445
28000
Numismatics
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
28 000 HUF
2905207
33203
445
Numismatics
DN "Mezőgazdasági Kiállítás" bronz lemezjelvény T:XF
2 800 HUF
2939599
33204
445
Numismatics
DN Magyar Királyság címerét ábrázoló Cu lemezjelvény(?) T:XF
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house