Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
2875868
33145
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba
1 000 HUF
2936281
33146
445
Numismatics
1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény (37mm) T:AU
2 000 HUF
2668919
33147
445
Numismatics
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés
3 600 HUF
2793540
33148
445
600
Numismatics
1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina
2822199
33149
445
Numismatics
1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2
2 000 HUF
2938489
33150
445
Numismatics
1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:AU
2 000 HUF
2936475
33151
445
Numismatics
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon T:VF
1 000 HUF
2943401
33152
445
Numismatics
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalaggal (a fül letört az éremről) + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
2 600 HUF
2839126
33153
445
Numismatics
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1-
3 000 HUF
2928299
33154
445
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU
1 400 HUF
2938770
33155
445
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) + ~1962. "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után, kissé sérült tokban + ~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 15 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf) T:AU,XF
1 400 HUF
2923261
33156
445
Numismatics
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house