Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 161

~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba
33145.

1 000 HUF

1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény (37mm) T:AU
33146.

2 000 HUF

1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés
33147.

3 600 HUF
9,76
11,25

1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina
33148.

600 HUF
1,63
1,88

1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2
33149.

2 000 HUF

1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:AU
33150.

2 000 HUF

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon T:VF
33151.

1 000 HUF

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalaggal (a fül letört az éremről) + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
33152.

2 600 HUF
7,05

1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1-
33153.

3 000 HUF

~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU
33154.

1 400 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) + ~1962. "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után, kissé sérült tokban + ~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 15 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf) T:AU,XF
33155.

1 400 HUF

~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
33156.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF