https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 161
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2918787
33169
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "Balaton - Siófok - Hungaria - Idegenforgalmi Hivatal" műgyantás fém jelvény (53mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2821971
33170
445
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2918409
33171
445
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2821876
33172
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2839249
33173
445
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém kitüntető jelvény + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára + "Kiváló Egészségnevelő Munkáért" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (tű letört) + "5 véradásért" zománcozott bronz jelvény T:UNC-XF
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2936279
33174
445
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2936253
33175
445
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2840283
33176
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2905177
33177
445
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2718826
33178
445
0
2600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2821962
33179
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970-1980. "Békés M. Tanács Tanácsi munkáért" ezüstözött kitüntetés (40mm) T:1-,2
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2702675
33180
445
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment