Antique

Number of items: 324

Díszes fogós nyereg, kopott, sérült, 45x30 /
11909.

60 000 HUF
162,60
187,50

Szecessziós kér részes szekrény, réz veretekkel, üvegbetétekkel, faragott virág motívumokkal, a két rész eredetileg nem illik össze, szép állapotban, 100x40x164cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11910.

60 000 HUF
162,60
187,50

Szecessziós, kisméretű női íróasztal, szép állapotban, kulcsokkal, bőr része kissé sérült, kopott, 1900 körül, 40x61x121cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11911.

140 000 HUF
379,40
437,50

Kovács üllő, 1800 körül, cca. 40kg, 44x27x47cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11912.

65 000 HUF
176,15
203,13

Rokokó stílusú, laparanyozott konzol asztal, márvány lappal, minimális sérülésekkel, 85x41x84 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11913.

90 000 HUF
243,90
281,25

Bidé tál, nyilvánosházi bidé, festett fa, fajansz betéttel, korának megfelelő sérülésekkel, 1880 körül, 59x31x36 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11914.

60 000 HUF
162,60
187,50

Oroszlánbőr, fejjel, erősen kopott, 200x130 cm /
11915.

15 000 HUF
40,65
46,88

Zebrabőr, kopott, 257x160 cm /
11916.

15 000 HUF
40,65
46,88

Gepárdbőr, fejjel, sérült, 180x110 cm /
11917.

15 000 HUF
40,65
46,88

11918.

42 000 HUF
113,82
131,25

Historizáló fekete könyvtartó állvány, kopásokkal, kissé inog 46x32x103 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11919.

85 000 HUF
230,35
265,63

11923.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF