https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 324

Auction is over! Item soon called at the auction hall
2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm
1
11960.

2 db régi diódaráló, jelzett, kopott, hiányokkal, h: 28-30 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Antik lornyon. Zománcfestett réz. Sérült zománc
1
11962.

Antik lornyon. Zománcfestett réz. Sérült zománc

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm
1
11963.

Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
1
11964.

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Drégely László (1932-1990): Leánykérés, 1968. Festett réz lemez fa alapon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Drégely László autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 13×19 cm
1
11965.

Drégely László (1932-1990): Leánykérés, 1968. Festett réz lemez fa alapon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Drégely László autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 13×19 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
1
11966.

Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
3 darabos Art Deco dohányzószett, nikkelezett fém, kis kopásokkal,
1
11967.

3 darabos Art Deco dohányzószett, nikkelezett fém, kis kopásokkal,

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm
1
11968.

Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
1
11970.

Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
1
11971.

Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
1
11972.

Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Réz szökőkút, működik, kis kopással, m: 78 cm
1
11973.

Réz szökőkút, működik, kis kopással, m: 78 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment