Antique Number of items: 324
2821261
11960
441
Antique
2 000 HUF
2902893
11962
441
Antique
Antik lornyon. Zománcfestett réz. Sérült zománc
4 000 HUF
2848774
11963
441
Antique
Szecessziós ón asztali tolltartó, hiányzó üveg résszel. 13x14 cm
6 000 HUF
2731689
11964
441
Antique
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
18 000 HUF
2887745
11965
441
28000
Antique
Drégely László (1932-1990): Leánykérés, 1968. Festett réz lemez fa alapon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Drégely László autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 13×19 cm
28 000 HUF
2800676
11966
441
Antique
18 000 HUF
2800281
11967
441
11000
Antique
11 000 HUF
2849520
11968
441
4600
Antique
Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm
4 600 HUF
2816613
11970
441
24000
Antique
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
24 000 HUF
2800543
11971
441
Antique
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
5 000 HUF
2754636
11972
441
Antique
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
20 000 HUF
2813800
11973
441
60000
Antique
Réz szökőkút, működik, kis kopással, m: 78 cm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house