Antique

Number of items: 324

12010.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
12011.

16 000 HUF
43,36
50,00

Régi Spejbl és Hurvínek babák, régi cseh bábmese főszereplői, kerámia és fa, m: 10-13,5 cm
12012.

4 000 HUF

Szecesszió jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm
12013.

5 000 HUF

12014.

5 000 HUF

Régi lőportartó, réz díszítménnyel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm
12015.

6 000 HUF

Antik bordóüveg só- és borsszóró, ezüst szerelékkel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 5,5-6,5 cm
12016.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1920 Süss Budapest teodolit, korának megfelelő szép állapotban, jelzéssel, m: 36 cm
12017.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós, pohárkészlet, ezüstözött, jelzett tálcán: WMF (WURTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK). Ezüstözött pohártartó, jelzés nélkül, 6 db. Csiszolt kristályüveg betétekkel, korának megfelelő, szép állapotban. Tálca mérete: 49x14,5 cm
12018.

18 000 HUF
48,78
56,25

Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm
12019.

7 000 HUF
18,97
21,88

Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm
12020.

6 000 HUF

12021.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF