Antique Number of items: 324
2900726
12010
441
Antique
9 000 HUF
2900697
12011
441
Antique
Régi üvegezett kártyatartó doboz, kártyázó készlet számára, kis kopásokkal, jelzés nélkül, 32x22x11 cm
16 000 HUF
2898755
12012
441
Antique
Régi Spejbl és Hurvínek babák, régi cseh bábmese főszereplői, kerámia és fa, m: 10-13,5 cm
4 000 HUF
2904365
12013
441
Antique
Szecesszió jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm
5 000 HUF
2904459
12014
441
Antique
5 000 HUF
2903937
12015
441
Antique
Régi lőportartó, réz díszítménnyel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm
6 000 HUF
2897661
12016
441
Antique
Antik bordóüveg só- és borsszóró, ezüst szerelékkel, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 5,5-6,5 cm
9 000 HUF
2897512
12017
441
15000
Antique
cca 1920 Süss Budapest teodolit, korának megfelelő szép állapotban, jelzéssel, m: 36 cm
15 000 HUF
2896618
12018
441
Antique
Szecessziós, pohárkészlet, ezüstözött, jelzett tálcán: WMF (WURTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK). Ezüstözött pohártartó, jelzés nélkül, 6 db. Csiszolt kristályüveg betétekkel, korának megfelelő, szép állapotban. Tálca mérete: 49x14,5 cm
18 000 HUF
2896439
12019
441
Antique
Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm
7 000 HUF
2896440
12020
441
Antique
Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm
6 000 HUF
2896446
12021
441
Antique
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house