Antique
Number of items: 324
2720985
11998
441
3800
Antique
Összesen 5 db antik üvegre nyomtatott dia mese jelenetekkel, matricás, 1890-1900 körül, kopott, részben sérült, 3,5x13 cm (3 db), 4,5x15 cm, 10x30 cm
3 800 HUF
2582955
11999
441
Antique
5 000 HUF
2585576
441
22000
Antique
22 000 HUF
2864971
12001
441
Antique
Márvány asztali tintatartó és tolltartó. Dunai vasmű emlék plakettel, rajta Baudelaire felirattal. 30x26 cm
5 000 HUF
2785071
12002
441
Antique
8 000 HUF
2805677
12003
441
Antique
Ólomüveg dobozka, kopott, d: 6 cm
5 000 HUF
2862393
12004
441
4800
Antique
Szecessziós névjegytartó, bronz, kis kopásokkal, 12x16 cm
4 800 HUF
2860945
12005
441
32000
Antique
Kínai máz alatti vörös-kék festésű porcelán tubákos üvegcse sárkányos motívummal, fém nyeles kupakkal, m: 10,5 cm
32 000 HUF
2900779
12006
441
Antique
Masszív antik vas széf, kis kopottsággal, jelzés nélkül, kulccsal, zárható, 16x11x8 cm
12 000 HUF
2900811
12007
441
Antique
12 000 HUF
2902946
12008
441
Antique
Talpas kaviár kínáló, fedéllel, ezüstözött, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 27 cm
4 000 HUF
2900746
12009
441
11000
Antique
Antik kalamáris, réz, madár díszítménnyel, jelzés nélkül, h: 23,5 cm
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m