https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 324
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2834693
11948
441
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2834694
11949
441
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2834692
11950
441
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2790924
11951
441
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, kis horpadásokkal, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2790932
11952
441
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2790942
11953
441
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
WMF Ikora ezüstözött alpakka kínáló tál. Jelzett, kopottas, d: 27 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2790957
11954
441
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2790605
11955
441
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2790614
11956
441
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2790575
11957
441
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Márvány és bronz íróasztali szett, tolltartó, 2 db tintatartó üvegbetéttel, medve figurával. A figura levált a talapzatról. 30x20 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2886219
11958
441
0
80000
Antique
Artworks & Paper
1
Jáde tömjéntartó. Távol-keleti, figurális sárkánymotívumokkal díszített, három karmos lábon álló, fedeles urna. Sérülésmentes, szép állapotban, 13,5x14,5x9 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2883378
11959
441
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Kecskefej preparátum, fára applikálva, falra akasztható, 52x50 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment