Antique

Number of items: 324

cca 1900-1910 WMF nagyméretű szervírozó tálca fajansz betéttel, fogókkal, mázrepedésekkel, fém részén jelzéssel, 56x37 cm
11845.

20 000 HUF
54,20
62,50

Brandenburgi kapu, antik tűzaranyozott tálca, japán mintával, fém, kopásokkal, jelzés nélkül, 9,5c12,5 cm
11846.

6 000 HUF

Szőtt bársonyon aranyhímzett kerek terítő 1820 d: 120 cm
11847.

60 000 HUF
162,60
187,50

EPNS angol füles tálca, ezüstözött, szép állapotban, jelzett, 68x39 cm
11849.

38 000 HUF
102,98
118,75

Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
11850.

18 000 HUF
48,78
56,25

Elefántcsont dáma szobor. Fa alapon. 9 cm
11851.

38 000 HUF
102,98
118,75

Úti oltár, triptichon. XIX. sz. Aranyozott bőr, litografált képekkel.Jó állapotban, de zsanérok nélkül. 32x29 cm
11852.

15 000 HUF
40,65
46,88

Egykezes sütemény kínáló. Réz, kézzel festett aranyozott üveg. cca 1850. kopott. d_: 16 cm
11853.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik elefántcsont 4 db római isten szobor. Csont, fa. Lakkozott. XIX. sz. 10 cm
11854.

28 000 HUF
75,88
87,50

Empire kínáló kézi üveg, Aranyozott réz lábbal. D: 20 cm, m 13 cm
11855.

80 000 HUF
216,80
250,00

fehér napernyő 1880 nyél-dísz és vászon sérült
11856.

14 000 HUF
37,94
43,75

IX. Piusz pápa sziluettje. Levélnehezék Üveg, márvány, tejüveg. 13 cm
11857.

38 000 HUF
102,98
118,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF