Antique
Number of items: 324
2895211
11845
441
Antique
cca 1900-1910 WMF nagyméretű szervírozó tálca fajansz betéttel, fogókkal, mázrepedésekkel, fém részén jelzéssel, 56x37 cm
20 000 HUF
2905028
11846
441
Antique
Brandenburgi kapu, antik tűzaranyozott tálca, japán mintával, fém, kopásokkal, jelzés nélkül, 9,5c12,5 cm
6 000 HUF
2870984
11847
441
60000
Antique
Szőtt bársonyon aranyhímzett kerek terítő 1820 d: 120 cm
60 000 HUF
2736352
11849
441
38000
Antique
EPNS angol füles tálca, ezüstözött, szép állapotban, jelzett, 68x39 cm
38 000 HUF
2859144
11850
441
Antique
Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
18 000 HUF
2859142
11851
441
38000
Antique
Elefántcsont dáma szobor. Fa alapon. 9 cm
38 000 HUF
2858957
11852
441
15000
Antique
Úti oltár, triptichon. XIX. sz. Aranyozott bőr, litografált képekkel.Jó állapotban, de zsanérok nélkül. 32x29 cm
15 000 HUF
2858918
11853
441
Antique
Egykezes sütemény kínáló. Réz, kézzel festett aranyozott üveg. cca 1850. kopott. d_: 16 cm
18 000 HUF
2859079
11854
441
28000
Antique
Antik elefántcsont 4 db római isten szobor. Csont, fa. Lakkozott. XIX. sz. 10 cm
28 000 HUF
2859129
11855
441
80000
Antique
Empire kínáló kézi üveg, Aranyozott réz lábbal. D: 20 cm, m 13 cm
80 000 HUF
2868879
11856
441
14000
Antique
fehér napernyő 1880 nyél-dísz és vászon sérült
14 000 HUF
2858994
11857
441
38000
Antique
IX. Piusz pápa sziluettje. Levélnehezék Üveg, márvány, tejüveg. 13 cm
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m