https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 324

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm
1
11936.

Antik Cigaretta kínáló. Impozáns fém festett-lakkozott ,,Félelmetes oroszlán "rövid" cigaretta kínáló, gyufatartóval a hátán,nagyon szép állapotban! 30x12 cm

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11937.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm
1
11938.

Antik gyertyatartó. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó historizáló stílusú, kerek talpon, szép fényes állapotban m: 21 cm, talp d: 10cm

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
 
Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm
1
11939.

Karaffa. Kis fedeles tetejű karaffa, ezüstözés maradványaival, fogóval, üvegen koronás 3dl jelzéssel, fújt üveg. csiszolt díszítő sávval. Tetején a csőr illeszkedési hibás. m: 18cm, Talpnál d:9,5cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm
1
11940.

Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
 
Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm
1
11941.

Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm
1
11942.

Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm
1
11943.

Kenyérpritó. Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos 23x17x12 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
1
 
Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel  15x30cm
1
11944.

Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel 15x30cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm
1
11945.

Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm
1
11946.

Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
0
 
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
1
11947.

Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment