Antique

Number of items: 324

cca 1900 Girardi-jellegű női kalap jó állapotban d: 30 cm
11884.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 Fekete fátylas fekete női kalap
11885.

8 000 HUF

cca 1700 Nagy méretű kapukulcs 22 cm
11886.

12 000 HUF

cca 1800 Vas lakat, 14 cm
11887.

cca 1800 Vas lakat, 14 cm

8 000 HUF

XVII. sz. nagyméretű kapuzár 38x26 cm
11888.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1850 bőrborítású nagy doboz / láda rézveretekkel 54x23 cm
11889.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1930 Bőr bőrönd teljes necessaire készlettel ,,neszeszer" nagy méretű, bőr 50x35 cm
11890.

12 000 HUF

1900 körül, színes papírmasé tálca, kopásokkal.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11891.

4 000 HUF

Antik mérleg, hibátlanul működik, korának megfelelő sérülésekkel, m: 65 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11893.

48 000 HUF
130,08
150,00

1800 körül, ón fejes pásztorbot, kopásokkal, pótolt nyéllel, cca. 80-90 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11894.

24 000 HUF
65,04
75,00

1880 körül, historizáló, kisszekrény, sérülésekkel, közepén csavaros balüszterrel, 80x38x120 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11895.

80 000 HUF
216,80
250,00

Tolóüveges Art Deco fali vitrin, kopásokkal, 1930 körül, 42x19x24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
11896.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF