Antique
Number of items: 324
2897565
11809
441
Antique
Ezüstözött réz cukordoboz jelzett 16 cm
3 000 HUF
2671796
11810
441
Antique
Empire stílusú gyertyatartó. Műkő, Kopással 20 cm,
1 800 HUF
2819429
11811
441
11000
Antique
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11 000 HUF
2842755
11812
441
Antique
Régi, fa litográfiás zenedoboz, asztali dísz, működik, szép dallammal, kopásokkal, 12x9 cm
9 000 HUF
2589759
11813
441
Antique
Bencze Lilla Judit (1926-1998): Kazári asszony. Tűzzománc, fa lapon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével,10x10 cm
10 000 HUF
2863655
11814
441
Antique
Sasfejes réz fokos bot 98 cm
8 000 HUF
2901863
11815
441
Antique
Patkolt ló pata. Lovas asztali dísz. XIX. sz vége. Szaru. réz patkó dísszel 12x15 cm
6 000 HUF
2901887
11816
441
Antique
Antik nagy méretű öntöttvas lakat XIX. sz. eleje. 22 cm
9 000 HUF
2902406
11817
441
Antique
2 db réz falikar 20 cm, 30 cm
10 000 HUF
2902431
11818
441
Antique
Fekete hímzett mintás mellény 64 cm Kézimunka hibátlan állapotban
5 000 HUF
2902430
11819
441
Antique
Kalocsai mintás terítő 64 cm + mellény. Kézi munka.
7 000 HUF
2903652
11820
441
Antique
Angol iskolai írószekreter. cca 1820.. Intarziás, réz fogókkal. 29x33 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m