Jewellery

Number of items: 216

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 5,7 g
19097.

5 500 HUF
14,91
17,19

19098.

1 600 HUF

Ezüst (Ag) Keresztelőpohát, kopott, jelzett, nettó: 57g, m: 8 cm
19099.

6 000 HUF
13

Arany (Au) 14 K gyöngyös függő, brillekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 2,3 g
19100.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) vadász kitűző, 2 db, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 4,95 g
19101.

2 000 HUF

Arany (Au) 14K gyöngyökkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 2,3 g
19102.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) női cigarettatárca, jelzett, kopott, bruttó 59g, 1x5x8cm
19103.

8 000 HUF

19104.

32 000 HUF
86,72
100,00

19105.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,79 g
19106.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g
19107.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, kopott, nettó: 8g, h: 40 cm.
19108.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF