Jewellery
Number of items: 216
2532134
19060
408
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán bross 4,38 g 36 mm
1 400 HUF
2532132
19061
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű fehér kővel. Jelzett, m:52, 2,91 g
1 200 HUF
2532163
19062
408
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc, őzfoggal jelzett br 4,5 g
1 200 HUF
2532158
19063
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross lápissal, jelzett, sérült 26 mm
3 600 HUF
2529496
19064
408
Jewellery
Ezüst (Ag)Pénzcsipesz ACCORD vésettel. Jelzett, kopott, nettó: 17,4g, 5x1,5cm
5 000 HUF
2528827
19065
408
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutál, sérült, Jelzett nettó: 14,49 g, 10,5x6,5cm
3 000 HUF
2528868
19066
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 7 g, 2,5cm
2 600 HUF
2528875
19067
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 8,33 g, 5cm
2 600 HUF
2528879
19068
408
Jewellery
Ezüst (Ag) bross filigrán mintával, jelzés nélkül, bruttó: 7,87 g, 4cm
2 800 HUF
2522947
19069
408
3800
Jewellery
Antik ezüst gyűszű. Jelzett, eredeti, dekoratív gyűszűtartóban. 3,13 g
3 800 HUF
2442378
19070
408
Jewellery
Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g
18 000 HUF
2442384
19071
408
44000
Jewellery
Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett: Royal Danish Sterling Silver, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g
44 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m