Jewellery

Number of items: 216

Ezüst (Ag) borítású levélnehezék vikinghajó motívummal. Jelzés nélkül, dobozában, bruttó: 217 g, d: 7,5 cm
19084.

5 000 HUF
9

Ezüst (Ag) hat személyes süteményes evőeszköz készlet, ezüst nyelű rozsdamentes acél késekkel, össz. bruttó: 972 g. Jelzett, kissé sérült, kopott tartódobozban, 34,5x26 cm
19085.

28 000 HUF
75,88
87,50
21

Ezüst (Ag) nyelű süteményes kés és kanál készlet 6+6 db Jelzett. 18 cm, 15 cm
19086.

14 000 HUF
37,94
43,75

19087.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19088.

70 000 HUF
189,70
218,75

19089.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Jelzett, bruttó 681 g, 14x19x6 cm
19091.

50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au/14k) Tahiti gyöngy medál, vastag lüszter réteggel, arany medálalap. A gyöngy kerek, hiba mentes. d: 16 mm, minősége: AAA. Jelzett.
19092.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm, nettó: 73,2 g
19093.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) gyümölcsmintás tálka, jelzett, 20×10 cm, nettó: 69 g
19094.

11 000 HUF
29,81
34,38
10

Ezüst (Ag) díszkanál Baden-Baden címerével. Jelzett. h: 11cm bruttó:8,9 g
19095.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) díszkanál Velence jelképével. h: 11,5cm Jelzett. nettó: 8,8 g
19096.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF