Jewellery

Number of items: 216

Ezüst (Ag) kígyós nyaklánc és karlánc 16,93 g
19109.

3 000 HUF
11

Ezüst (Ag) virágos bross 6,61 g
19110.

3 000 HUF
17

Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,07 g
19111.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, 1,5×2 cm, bruttó: 6,12 g
19112.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,59 g
19113.

7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 5,34 g
19114.

4 000 HUF
11

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 7,52 g
19115.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, virágos függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,38 g
19116.

7 000 HUF
18,97
21,88

19117.

8 000 HUF

19118.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 9,73 g
19119.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 11,88 g
19120.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF