Jewellery
Number of items: 216
2527282
19145
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel ékítve, kopott, jelzett, m: 53 bruttó: 3g
4 000 HUF
2527228
19146
408
Jewellery
Ezüst (Ag) medál opállal ékítve, jelzés nélkül, kopott, sérült, 2,5cm, bruttó: 1g
5 000 HUF
2527175
19147
408
Jewellery
arany (Au/14k) kapcsos korall nyaklánc, jelzett, kopott, 52cm
20 000 HUF
2527242
19148
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű faragott csonttal ékítve, kopott, jelzett, m: 63 bruttó: 7g
5 000 HUF
2527235
19149
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű lapis lazulival ékítve, kopott, jelzett, m: 62 bruttó: 7g
8 000 HUF
2529555
19150
408
Jewellery
Ezüst (Ag) Levélbontókés sellő motívummal, jelzett, nettó: 22g, h:15cm
4 000 HUF
2523859
19151
408
Jewellery
Ezüst (Ag) pont fülbevalók 4 pár. Össz br 3 g
1 600 HUF
2523860
19152
408
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű türkininnel 3,4 g m:62
2 200 HUF
2526905
19153
408
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc 10 db szerencse jelképpel, 2 db réz, (patkó, elefánt, lóhere, malac, stb.) jelzett, kopott, buttó: 10g, h: 19cm.
3 000 HUF
2526902
19154
408
7500
Jewellery
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, kopott, nettó: 56g, állítható.
7 500 HUF
2526672
19155
408
Jewellery
Ezüst (Ag) 2 db kis kanál, kopott, jelzett, nettó: 15g, h: 7,5 és 9,5cm
3 000 HUF
2529552
19156
408
Jewellery
Ezüst (Ag) Mustártartó üvegbetét nélkül, jelzett, nettó: 21g, m:5cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m