Jewellery
Number of items: 216
2527563
19169
408
Jewellery
Ezüst(Ag) apró fekete kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,8 g
1 400 HUF
2527748
19170
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,8 g
1 200 HUF
2526957
19171
408
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 5,07 g
4 600 HUF
2527556
19172
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max d: 9,5 cm, bruttó: 4,9 g
2 400 HUF
2526863
19173
408
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, d: 2,8 cm, bruttó: 7,06 g
5 500 HUF
2526866
19174
408
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és fekete kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,3 g
3 200 HUF
2526872
19175
408
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,08 g
4 800 HUF
2526876
19176
408
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű kövekkel kirakva, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,71 g
2 400 HUF
2526882
19177
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sárga és fehér kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,99 g
3 000 HUF
2526887
19178
408
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,87 g
4 800 HUF
2526722
19179
408
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, bruttó: 9,04 g
7 000 HUF
2526746
19180
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,98 g
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m