Jewellery
Number of items: 216
2526625
19193
408
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 1,97 g
2 800 HUF
2526634
19194
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 51, bruttó: 3,22 g
3 000 HUF
2526639
19195
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és gránáttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,23 g
6 000 HUF
2526932
19196
408
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,21 g
3 000 HUF
2526732
19197
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 48, bruttó: 10 g
6 000 HUF
2523090
19198
408
Jewellery
Ezüst(Ag) lápisz lazuli kövekkel és gyönggyel ékesített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,15 g
1 800 HUF
2523094
19199
408
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,4 g
2 400 HUF
2523098
19200
408
Jewellery
Ezüst(Ag) korall és türkiz kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,2 g
2 400 HUF
2523103
19201
408
Jewellery
Ezüst(Ag) indás gyűrű, zöld kövekkel, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g
1 400 HUF
2523110
19202
408
Jewellery
Ezüst(Ag) íves, fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
1 400 HUF
2523116
19203
408
Jewellery
Ezüst(Ag) ötköves gyűrű, jelzett, belső részén reszelés nyomaival, méret: 57, bruttó: 1,7 g
1 400 HUF
2523118
19204
408
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m