Jewellery

Number of items: 216

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc (majdnem a kapocsnál egy csomóval) medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 20,82 g
19121.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc függővel, fülbevalópár, karperec, gyűrű, jelzett, bruttó: 37,92 g
19122.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) miniatűr bicikli, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 24,06 g
19123.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) türkizszínű kővel és markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 5,24 g
19124.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 56, bruttó: 2,48 g
19125.

2 400 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, kopott, nettó: 7g, h: 40 cm.
19126.

1 600 HUF

Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, egyik kő csorba, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 4g, h: 6cm
19127.

10 000 HUF

19128.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) keretes fényképtartó, kopott, jelzett, bruttó: 23g, 5,5cm
19129.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűszű, kék üveggel ékítve, horpadt, kopott, jelzett, bruttó: 4g, 2cm
19130.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) gilosált szelence, jelzett, kopott, nettó:54g, 1x5x8cm
19131.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) vegyes nyakláncok, karkötő, jelzett, bruttó: 49g, vegyes méretben.
19132.

6 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF